Letní příměstský tábor 2019

Zveme Vás na týden s angličtinou pro děti 7 – 12 let během letních prázdnin

Tématem jsou superhrdinové a určitě nebudeme jen sedět na učebně.

V plánu jsou zajímavé hry a aktivity, výlet do ZOO a spousta zábavy.

Kapacita 5 dětí ve skupince. Čas 8:00 – 12:00. Den, kdy se bude konat výlet do ZOO bude upřesněn dle počasí a tento den se program protáhne cca do 16:00.

Termín kurzu bude doladěn podle zájmu účastníků – kurz proběhne během hlavních prázdnin.

V případě většího počtu zájemců je možné otevřít více skupinek.

Cena 1400 Kč/dítě. Cena zahrnuje výukové materiály a vstupné do ZOO. Cena nezahrnuje občestvení. Svačiny si děti vezmou s sebou.

Kurz bude probíhat v prostorách jazykové školy Ad Verbum a část dopoledne stráví v případě hezkého počasí i aktivitami venku.

Podrobný program:

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8:00 Intro – poznávací otázky etc. Rychlý přehled ze včera, slovní zásoba Zoo (cíl: procvičení Shrnutí si zoo – nakresli a popiš zvíře ze včera Zopakování slovíček ze včera
9:00 Hry- do you like your neighboor? Blanket and name na téma: animals + food slovíček na téma Jednoduché příkazy, slovní zásoba Body, Šipkovaná po okolí/budově
10:00 Vytváření vlajky (procvičení barev) venku/vevnitř Hry – zvířata, slon, dostaň se ke mne co nejdřív, písnička animals + food) (cíl: děti si procvičí základní slovesa pohybu,
11:00 Run for colour a další venkovní hry/bingo atd pokud prší Voleyball s ručníky, animal tag Mokrá varianta: Hry – molekuly, dance, pavučina, domácí twister slovíčka z celého týdne)
12:00 M&M’s hra, shrnutí, zopakování Poznej co to je, shrnutí, zopakování přehodit dny upravené aktivity, shrnutí Zakončení – sladká odměna etc.

 

Přihlášení na kurz na info@ad-verbum.cz – napište prosím pro Vás vhodné termíny kurzu a jméno a věk dítěte. Hlásit se můžete zatím NEZÁVAZNĚ. 

Dotazy tel. 736458736